...Bycie w ciele jest doświadczeniem jego energii
Bycie w prawdzie ze sobą jest uwieńczeniem życia i terapii,
Ja, dla mnie jest cielesnym Ja.
Jedynym Ja, które kiedykolwiek poznamy,
Zaufaj temu, kochaj to i bądź w prawdzie ze sobą...

Centum Pracy z ciałemCentum Pracy z ciałem

Kalendarz wydarzeń

Kontakt

O nas

Centrum Pracy z Ciałem to miejsce, w którym możemy nauczyć się żyć świadomie w połączeniu z własnym ciałem, słuchać jego potrzeb i żyć w zgodzie z sobą. Prowadzimy tutaj ćwiczenia rozluźniające ciało z codziennych napięć wywołanych stresem, jogę, warsztaty pracy z ciałem, warsztaty rozwoju osobistego, zajęcia psycho-pedagiczne, terapie indywidualne i grupowe, wykłady, poradnictwo dietetyczne i warsztaty szkoleniowe o rozwijaniu świadomości  ciała.

Dobre samopoczucie fizyczne i  psychiczne, dbałość o zdrowie i ciało oraz świadomość, że ciało, umysł i dusza są ze sobą połączone, to myśl, którą chcemy tutaj rozwijać. Zapraszamy do nas nie tylko osoby  żyjące w chronicznym stresie, z blokadami w ciele i z napięciami utrudniającymi oddychanie, lecz również tych wszystkich, którym, bliskie jest dbanie o ciało i bycie w kontakcie z nim. Tutaj można odzyskać spokój, radość życia i przyjemność odczuwania ciała.

Zaufaj ciału to nasza misja jak również słowa książki Davida Bercelego, autora ćwiczeń rozluźniających ciało, o tym jak mądrym sprzymierzeńcem w odzyskiwaniu zdrowia jest nasze ciało.
Centrum Pracy z Ciałem, które prowadzę mieści się w Koszalinie przy ulicy Austriackiej 1. Jestem psychologiem, a moja pasja to praca z ciałem. Zajęcia w Centrum prowadzone są przez specjalistów pracujących z pasją i oddaniem,  przy których można bezpiecznie zaufać ciału.

 

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Olchowik

Regulamin Centrum Pracy z Ciałem